Odpowiednia stylizacja sylwetki...

...zdecydowanie wpływa na estetyczny wygląd człowieka. Forma i barwa ubioru oraz dodatki mogą poprawić, skorygować i uszlachetnić naszą sylwetkę albo też, zastosowane nieodpowiednio, podkreślić to, co nie jest zbyt idealne.

Istnieje wiele podziałów na typy i rodzaje sylwetek, zarówno męskich i damskich, jednak przy doborze odpowiedniej garderoby należy się kierować indywidualnymi cechami stylizowanej osoby. Figura, wzrost, kształt twarzy, a przede wszystkim charakter, styl życia i pozycja zawodowa są dla stylisty najważniejszymi wytycznymi w odpowiednim komponowaniu stroju.

Maestria Art

Mało jest osób z idealnie proporcjonalną sylwetką. Wszelkie podobieństwo do ideału jest najczęściej umiejętnie stworzonym pozorem. Przestrzegając zasad związanych z doborem kolorystyki, odpowiedniego zastosowania tkanin i fasonów zawsze, niezależnie od miejsca i sytuacji, będziemy wyglądać dobrze. Uwierzymy, że elegancja, której tak często zazdrościmy innym, jest na wyciągniecie ręki.

Stylizacja Maestria Art...

...obejmuje przegląd szafy, dobór odpowiednich fasonów ubrań i dodatków, oraz wspólne zakupy. Dodatkowym atutem jest możliwość połączenia stylizacji z analizą kolorystyczną oraz wykonanie sesji zdjęciowej.

Nowość w Maestria Art!

Usługa stylizacji on-line! Szybko, bez wychodzenia z domu poznasz typ swojej sylwetki. Dowiesz się jak podkreślić jej walory i ukryć niedoskonałości. Szczegóły usługi znajdziesz TUTAJ