Magdalena Rychel- wizażystka, stylistka, fotograf.

Od 1997 roku zajmuję się zawodowo wizażem i stylizacją. Od samego początku jest to ogromna pasja i inspiracja dla mojej, wciąż poszukującej, artystycznej duszy. Ukończyłam Kurs Wizażu i Stylizacji, a następnie Kurs Charakteryzacji Teatralnej przy Teatrze Tańca w Poznaniu, prowadzony przez Victorię Lee - charakteryzatorkę teatralną i filmową, specjalistkę firmy KRYOLAN w Londynie.

o mnie Maestria Art

 

Od wielu lat jestem związana ze znanymi markami kosmetycznymi- Kryolan, ARTDECO, Max Factor, PUPA, Revlon, IsaDora, Colorescience Pro . Na co dzień współpracuję z ośrodkami i instytutami szkoleniowymi, prowadzę zajęcia dydaktyczne dla studentów i słuchaczy szkół policealnych, organizuję szkolenia dla firm z kreowania wizerunku, pokazy oraz warsztaty dla kobiet.

 

 

o_mnie

 

Maestria Art

 

Parę lat temu do moich pasji dołączyła również fotografia. Jestem członkiem Dolnośląskiej Grupy Fotograficznej, laureatką II edycji Bałtyckiego Konkursu Fotograficznego, uczestnikem wystaw, m.in. "Szepty Mody" i "Mozaika Dolnośląska". W tej chwili fotografia towarzyszy mi na stale w pracy zawodowej. Szczególnie portrety kobiet są mi bliskie. Mogę w ten sposób uwieczniać efekty swojej pracy.