Wizerunek...

...to odbicie, obraz, wrażenie, jakie ma otoczenie na temat danej osoby. Wygląd zewnętrzny, zachowanie, gesty, sposób prezentacji są wizytówką każdego człowieka.

Maestria Art

Pozytywny wizerunek we współczesnym świecie odgrywa kluczową rolę, a umiejętność jego kreowania jest bardzo przydatna zarówno w życiu prywatnym jak i w karierze zawodowej.

Świadomie zbudowany wizerunek wpływa pozytywnie psychikę, dodaje pewności siebie, pozwala osiągać sukcesy na wielu polach, czyniąc nasze życie łatwiejszym i ciekawszym. Widząc atrakcyjnie wyglądającą osobę wyobrażamy sobie, że jest inteligentna i niezależna, ma mniej problemów, jest szczęśliwa.

Zanim zaczniemy...

...pracę nad własnym wizerunkiem, musimy się zastanowić, jak chcemy być odbierani przez otoczenie. Należy jednak pamiętać, żeby pozostać sobą. Dobrze stworzony i spójny wizerunek powinien podkreślać naszą osobowość, niepowtarzalność, kompetencje i pozycję zawodową. Nie może być przebraniem, w którym będziemy się źle czuć.

Maestria Art...

...kompleksowo pomaga w tworzeniu pozytywnego wizerunku. Analiza kolorystyczna, przegląd szafy i dobór odpowiednich fasonów do typu sylwetki, fryzura i makijaż, to podstawowe elementy, które stworzą spójny i profesjonalny wygląd.